Štěňátka - jak rosteme - 1 fenka volná

Štěňátkům jsou už 4 týdny a dělají nám velkou radost. Krásně rostou, už si začínají hrát a hlasitě o sobě dávají vědět. Začali také baštit kašičky, takže váha už jde nahoru o dost rychleji. Také se na ně byli podívat budoucí páníčci a myslím, že budou mít všichni super rodiny.
Do galerie jsme přidali opět pár fotek.

Ještě nám zbývá jedna volná holčička, na kterou se uvolnila rezervace. Pokud tedy sháníte parťačku na zlobení a máte v plánu jí dát maximum lásky a času, neváhejte nás kontaktovat. Opravdu jen vážným zájemcům a do dobrých rukou, kterým nebude vadit její občas hlasitý veselý projev :) Fenka bude mít světle krémový kožíšek a velmi aktivní povahu. K odběru v polovině února.Pro více informací mrkněte na stránku VRHU "I"

A fotogalerii miminek najdete ZDE


Štěňátka zlatého retrívra k rezervaci

V naší chovatelské stanici se narodila štěňátka.
14.12. jsme na svět přivítali 11 úžasných miminek z našeho vrhu "I". Máme 7 klučíků a 4 holčičky.
Kiki byla moc šikovná, je úžasná máma a jsem na ni moc pyšná, jak celý porod nakonec zvládla bez komplikací. Chci moc poděkovat našim úžasným veterinářkám, které se mnou mají svatou trpělivost a vždy pomůžou, když propadám panice. Tentokrát jsme na první miminko čekali opravdu dlouho a vůbec se mu nechtělo ven, až když Kiki viděla, že se balíme k odjezdu na veterinu, tak zabrala a bylo na světě, asi se jí nikam jet nechtělo :) Pak už to šlo jedno za druhým a všichni jsou v naprostém pořádku. Mají se čile k světu a rozhodli se, že mámu prostě snědí :)Rodičemi jsou Kiki a Jack (oba v majetku naší CHS). Radost máme o to větší, že to jsou první Jackova štěňátka a krytí proběhlo naprosto ukázkově :-)
Kiki je jemná fenka se zlatým kožíškem, má aktivní povahu a silné lovecké vlohy.
O ženichovi jsme měli jasno už dlouho, jen jsme čekali, zda hárání vyjde až bude Jack chovný.
Jack je pes se silnou kostrou a veselou dušičkou. Je to ještě mladíček a vše má teprve před sebou, ale už stihl dokončit dva šampionáty krásy a další 4 má načaté.
U štěňátek předpokládáme světle zlatý kožíšek, aktivní a veselé povahy a dobré zdraví. Štěňátka budou vhodná na chov i výstavy, ale není podmínkou, možno také jen jako domácí mazlíci. Důležité je, aby měli milující páníčky.


Pro více informací mrkněte na stránku VRHU "I"

A fotogalerii miminek najdete ZDE


!!! NOVÁ DATABÁZE KRYCÍCH PSů !!!

Právě vzniká nový web se seznamem chovných krycích psů zlatých retrívrů. Máte-li chovného pejska, rozšiřte tento seznam a dejte o něm vědět všem.
Kontakt na administrátory najdete na webu:
GOLDEN SVĚT - www.goldensvet.cz

Všechna štěňátka jsou ve svým nových domovech

MÁME ŠTĚŇǍTKA zlatých retrívrů - volní pejsci i fenka

S radostí oznamujeme, že dne 23.06.2015 se Agušce (Aglaia Estrella de Oro) a Iggymu (MultiJCH, CH CZ Iker du Bois de la Rayere) narodila štěňátka. Na svět jsme přivítali v pozdních nočních hodinách 6 klučíků a 2 holčičky. Porod proběhl velmi rychle a bez komplikací, Agi se výborně stará, a miminka jsou vitální a čilá.
U štěňátek předpokládáme pěkný exteriér, kožíšky krémové barvy, vyrovnané veselé a temperamentní povahy, dobré zdraví, štěňátka budou vhodná nejen na výstavy a práci všeho druhu :) ale hlavně jako rodinný společníci a mazlíci.

Přijímáme rezervace na štěňátka, volní jsou pejsci a jedna fenka, budou k odběru od 14.srpna 2015 nebo dle dohody i později.
kontakt: lucka.urx@gmail.com, tel.: 602624227, více informací brzy doplníme
rodokmen štěňátek: v databázi K9data.com
fotogalerie štěňátek: !!! FOTO !!!

k

Dutch Dynamite Estrella de Oro - k dispozici ke krytí

Nabízíme ke krytí chovného psa z našeho chovu.

Dutch Dynamite Estrella de Oro - narozen 27.02.2012
rodiče: CH Break of Dawn Could This Be Love x CH Dolores z Droužkova "U"
DKK: 0/0 DLK: 0/0, PRCD-PRA clear, PRA1+PRA 2 - čistý
ICT - carrier
rodokmen: ZDE
Více informací na samostatné stránce: ZDE